Hasene Vakfı Kahramanmaraş’ta Yetim Giydirme Projesi Gerçekleştirdi.

23.05.2024

Vakfımız, Kahramanmaraş'ta düzenlediği çocuk şenliğinde depremden etkilenen 132 yetim çocuğa kıyafet yardımında bulundu.

Hollanda Hasene Vakfı sponsorluğunda Konteyner Kent’te gerçekleştirdiğimiz çocuk şenliğinde, 6 gözlemci eşliğinde 132 çocuğa kıyafet dağıtımı yaptık. Etkinlikte çocuklara pamuk şekeri ve patlamış mısır da ikram ettik. Şişme oyun parkı, palyaço ve yüz boyama gibi aktivitelerle eğlenen çocuklar, yeni kıyafetlerine kavuşarak unutulmaz bir gün geçirdi.

Yetim çocuklara destek olmayı ilke edinen Vakfımız, bu tür projelerin toplumda dayanışma ruhunu güçlendirdiğine inanıyor. Hazırladığımız projelerle Çocuklarımızın sadece fiziksel ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, psikolojik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak çalışmalar yapıyoruz. Hasene Vakfı olarak benzer projelerle yetim çocuklara destek olmaya devam edeceğiz.

Katkı sağlayan tüm gönüllülerimize ve bağışçılarımıza teşekkür ederiz.

 

Diğer Haberler

Tümünü Gör

İyilik Yerini Buldu, Bu Kurban Bayram Oldu

08.07.2024

Hasene ailesi olarak yıllardır süregelen kurban kampanyasını 2024 yılı için de tamamladı. 275 bin 729 toplanan kurban hisse adedi ile milyonlarca kişiye ulaştı.