Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa Varank, “SILA YOLU 2021” Etkinliğimizi Ziyaret Etti

07.07.2021

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa Varank, HASENE ve HENNES Turizm işbirliği ile organize ettiğimiz “Sıla Yolu 2021” programı kapsamında Kapıkule sınır kapısında düzenlediğimiz etkinliği ziyaret etti.

HASENE Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erbay tarafından dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgi verilen Sn. Varank, yapılan çalışmaları yerinde gözlemleyerek gönüllü çalışanlarımız ile sohbet etti.

Ülkemize giriş yapan vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, sıcak bir karşılama yapıyor, ikram ve hediyeliklerimiz ile onları uğurluyoruz.

Diğer Haberler

Tümünü Gör

2024 Ramazan Kumanyası

07.07.2021

Ramazan ayında ihtiyaç sahipleri ile yardımseverleri buluşturduğumuz Hasene Vakfı Kumanya Kampanyası ile hanelerdeki sevinç ve berekete ortak oluyoruz.

Hasene Vakfı, Fas ve Libya'daki Felaketzedelere Yardım Elini Uzatıyor

07.07.2021

Hasene Vakfı Başkanı Halil Aydın, Fas'taki deprem felaketi ve Libya'daki sel felaketi sonrasında yaşanan insanlık dramına duyarsız kalamayarak, depremzedelere yönelik yardım çalışmalarını hızlandırdıklarını açıkladı. Aydın, "Merhamet ve yardımseverlik, insan olmanın temel sorumluluklarındandır. Bugün, Fas'taki ve Libya'daki kardeşlerimize yardım eli uzatma vaktidir." dedi.