Tüm Zorluklara Rağmen İyilikle Yarışacağız

24.11.2023

Dünya yaratılışından buyana insanoğlu deprem, sel gibi afetlerle mücadele ediyor. Yıllık ortalama 500.000 adet depremin 100.000 adeti insanlar tarafından hissediliyor, onlarcası ise yıkım ve can kaybına neden oluyor. İnsanoğlunun hırsları yüzünden bozulan doğal denge ve savaşlar nedeniyle başka insani felaketlere zemin hazırlıyoruz. Tüm insanlığa yetecek kaynaklar açgözlülük, israf ve savaşlar nedeniyle yok oluyor. 
Hiçbir doğal felaket olmasa bile yüz milyonlarca insan açlık çekiyor ve yetersiz beslenme barınma gibi nedenlerden dolayı ölümle pençeleşiyor.
Kuruluş amacımız olarak bu olumsuzlukların önüne geçmek için var gücümüzle çalışıyor, her zaman “Mazlum ve Mağdurlar İçin El Ele” sloganı ile Acil Yardım Kampanyamıza katkılarınızı bekliyoruz.

Bağışlarınız için:

Hesap Sahibi: Hasene Vakfı Merkez
IBAN: TR28 0020 5000 0981 5521 3000 10 (Kuveyt Türk)

Diğer Haberler

Tümünü Gör

Hasene Vakfı, Fas ve Libya'daki Felaketzedelere Yardım Elini Uzatıyor

24.11.2023

Hasene Vakfı Başkanı Halil Aydın, Fas'taki deprem felaketi ve Libya'daki sel felaketi sonrasında yaşanan insanlık dramına duyarsız kalamayarak, depremzedelere yönelik yardım çalışmalarını hızlandırdıklarını açıkladı. Aydın, "Merhamet ve yardımseverlik, insan olmanın temel sorumluluklarındandır. Bugün, Fas'taki ve Libya'daki kardeşlerimize yardım eli uzatma vaktidir." dedi.